Střechy Rabinský Opava

 • Tondach

  tondach strecha rabinsky opavaFirma TONDACH nabízí velký výběr z vysoce kvalitních a odolných pálených střešních tašek v rozličných povrchových úpravách a mnoha barevných variantách, tyto tašky pokládáme na laťované střechy střechy. Mají dlouhou životnost, až 100 let se zárukou 33 roků, kterou pro vás garantujeme.

 • Bramac

  bramac strecha rabinsky opavaStřechy Rabinský Opava polkádá tašky BRAMAC i proto, že betonové tašky lze bez problémů používat i déle než 100 let. Již při výrobě kvalita jejich materiálu převyšuje nejen normou stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů. Na rozdíl od nich se v průběhu doby užívání pevnost betonu ještě zvyšuje. Jako jediný výrobce na trhu poskytuje firma BRAMAC vedle běžné 30-leté záruky na kvalitu materiálu také nadstandardní 15-letou záruku na funkčnost střešního systému

 • Dakora

  eternit dacora strechy rabinsky opavaEternit Dacora je dalším z materiálů, kterými jsme schopni my Střechy Rabinský Opava, pokrýt vaši střechu. Díky své struktuře dodá střeše jedinečný výraz. Tato střešní krytina lze použít jak u moderních novostaveb, tak při rekonstrukcích původních azbestocementových střech. Velkou výhodou vláknocementové krytiny Dacora je možnost pokládky na laťování i na plné bednění.

 • Katepal

  katepalFirma Katepal se výrobou střešních šindelů zabývá již od roku 1949, po tuto dobu bezproblémově slouží svým uživatelům odborně položené střechy z šindele Katepal.

  Od roku 2005 tato finská firma navíc přešla u výroby všech typů šindelů na vývojem zkvalitněný materiál a šindele SuperKatepal vyrábí z kvalitního SBS modifikovaného bitumenu v I. třídě kvality (EN 544).

  Na šindele tak garantují záruku 30 let a jejich životnost je odhadována na 50-60 let.

  "Nedáváme prázdné sliby. Vyrábíme ověřenou kvalitu..."

 • IKO

  iko
  IKO se stalo za dobu svého působení specialistou na šindele, čímž je zaručena nejvyšší kvalita výrobků a jistota pro Vaši střechu.

  Společnost IKO využívá výhod integrální vertikální integrace: veškeré strategické suroviny jsou získávány a pečlivě zpracovány v rámci uskupení IKO. Tím je pro Vás zaručena nejvyšší kvalita a konzistentnost finálních výrobků.

  IKO zaručuje kvalitu nabízených výrobků, neboť všechny šindele IKO mají CE certifikát a kvalita výrobků je navíc monitorována světoznámou externí laboratoří (Technickou univerzitou v Mnichově).